Merkez büromuz 2005 yılında Antalya’da kurulmuştur.

Antalya’daki büromuz, konum itibariyle Antalya’nın adliyeye, tapu müdürlüklerine ve defterdarlığa en yakın muhitinde bulunup ilgililerin kolayca bulabileceği ve herkesçe bilinen bir yerdedir.

Büromuzun adliyeye, tapu müdürlüklerine ve defterdarlığa uzaklığı yürüyüş mesafesi olarak yalnızca 5 dakikadır. Ayrıca büromuzla bağlantılı olarak Türkiye’de toplam 12 ilde ve Avrupa’da avukatlık ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Büromuz; bilgi teknolojileri bakımından teknik donanıma sahiptir. Bilgisayarlarımızda en kullanışlı ve güncel hukuk programları mevcut olup; her türlü içtihadi ve hukuksal karara anında ulaşabilme imkânı ile büromuz hukuki bilgiyi edinme ve olaylara uygulayabilme açısından son derece donanımlıdır.

Ayrıca büromuzda banka vekilliği, marka vekilliği, arabuluculuk ve yabancı dil eğitimi almış avukatlarımız olduğu için yabancılar vekilliği de yapılmaktadır.

Yine çeşitli şirket, kooperatif, vakıf ve derneklere de danışmanlık hizmeti verilmektedir. Anayasa Mahkemesi Bireysel Başvuru, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Başvurusu, Uluslar arası Tahkim başvuruları da yapılmaktadır.

Merkez büromuzda üç avukat, yönetici asistanı ve müvekkil şirketlerimize mali danışmanlık hizmeti vermek üzere bir mali müşavirimiz, basın ve halkla ilişkiler için uzmanlarımız, yatırım danışmanımız, ve son dönemde oldukça yaygın olan bilişim suçları, bilişim konularında konusunda teknik olarak uzman danışmanımız çalışmaktadır.

Büromuzda işler, çok hızlı ve başarılı bir şekilde yürütülmektedir.  Dava, icra ve danışmanlık işlerini avukatlarımız yürütmektedir.

Büromuz, icra, ticaret hukuku, bilişim hukuku, aile hukuku, gayrimenkul hukuku ve borçlar hukuku ağırlıklı olup tüm hukuk dallarında ve aynı zamanda uluslararası mahkeme kararları tanıma, tenfiz ve yabancılara gayrimenkul satışı konularında hukuki tercümanlık hizmeti de vermektedir.

Büromuz son dönemde dünyada büyük ilgi gören sanal para, sanal para borsaları ve sanal para madenciliği, bu konulardaki mağduriyetlerin giderilmesi ve aynı zamanda yatırımlarla ilgili danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

 Türkiye’de ve Antalya’da aynı zamanda da tüm dünyada  Mehmet Dursun Avukatlık Bürosu olarak amacımız, tüm dünyada müvekkillerimizin haklarının zayi olmaması için önceden önlem almak, zayi olmuş haklarını ise hukukun el verdiği ölçüde iade almaktır.

MEHMET DURSUN AVUKATLIK VE ARABULUCULUK BÜROSU – ANTALYA

Meltem Mahallesi, Meltem Blv. No:11 Antalyaspor Sitesi A2 Blok Kat Daire:21, 07060 Muratpaşa/Antalya